نمایش 1 - 10 از 270
وبلاگ نامحدود نوشت:
شهد شفا: همیشه علم پزشکی در حال پیشرفت است که در کنار آن، تشخیص بیماری ها به روش های گوناگون و ساده انجام پذیر می شود.
وبلاگ نامحدود نوشت:
شهد شفا: دانه های کوچک تخم کتان برای سلامتی قلب مفید بوده و به تنظیم قند خون کمک می کند. اگر از این دانه ها استفاده نکرده اید شاید زمان آن رسیده که به فکر مصرف آن ها نیز باشید.
وبلاگ نامحدود نوشت:
شهد شفا: چاقی دغدغه و مشکل بسیاری از افرادی است که اضافه وزن دارند و علاقه دارند به اندام متناسب برسند،برای دستیابی سریع به وزن مناسب راهکار های ویژه ای را به شما معرفی می کنیم.
وبلاگ نامحدود نوشت:
شهد شفا: بیماری‌های خودایمنی زمانی در بدن ظاهر می‌شوند که سیستم ایمنی بدن به خودش حمله می‌کند.
وبلاگ نامحدود نوشت:
شهد شفا: دو عدد کیوی 30 میلی گرم منیزیم وارد بدن می‌کند که برای بهبود عملکرد ماهیچه‌ها و اعصاب و افزایش سطح انرژی مهم است
وبلاگ بسیج جامعه پزشکی؛
شهد شفا: یکی از موارد نگران کننده راش های پوستی در بزرگسالان شرایطی آلرژیک به نام کهیر است. کهیر شامل برجستگی های قرمز رنگ و خارش دار روی پوست می شود که به سرعت گسترش می یابد و می تواند در تمام بدن پدیدار و ناپدید شود.
وبلاگ بسیج جامعه پزشکی؛
شهد شفا: شیرینی کویری خیلی خوشمزه بوده و بافتش نرم و عالی است و در دهان آب می‌شود.
وبلاگ بسیج جامعه پزشکی؛
شهد شفا: اگر این چهار رفتار را در خودتان مشاهده می کنید، حتماً با یک روانشناس و مشاور صحبت کنید تا از گسترش دامنه مشکل فردی به حوزه بین فردی جلوگیری شود.
وبلاگ بسیج جامعه پزشکی؛
شهد شفا: لیمو حاوی اسید سیتریک بوده و متخصصان تغذیه معتقدند اگر هر روز صبح و بیست دقیقه قبل از مصرف صبحانه، یک عدد لیمو ترش را در لیوان آب گرم چکانده و میل کنید نه تنها برای فعالیت کبد مفید و سودمند است بلکه چربی سوزی را نیز به دنبال دارد.
وبلاگ نامحدود نوشت:
شهد شفا: اندکی احساس ترس انسان را از خطرات حفظ می‌کند، اما در صورتیکه این احساس غیرعادی شود با مشکلات روانشناختی و سلامت روان همراه خواهد بود.

صفحه‌ها