20. تير 1396 - 0:21   |   کد مطلب: 12539
بازگشت پرستوهای خونین بال که به مصابه بازگوکننده ی رنج های حریم حرم امن ولایت که حضرت زینب (س)سر آمد آنان است که با ایراد خطبه ی محکم و کوبنده ی خود از صدر اسلام تا کنون مظلومیت حضرت سیدا الشهدا (ع) را فریاد زد

شبکه اطلاع رسانی شهد شفا

 

بازگشت پرستوهای خونین بال که به مصابه بازگوکننده ی رنج های حریم حرم امن ولایت که حضرت زینب (س)سر آمد آنان است که با ایراد خطبه ی محکم و کوبنده ی خود از صدر اسلام تا کنون مظلومیت حضرت سیدا الشهدا (ع) را فریاد زد.
برادر بسیجی شهید کربلائی حمید قنادپور از پزشکیاران مدافع حرم نیز به و اسطه ی احساس ادای دین به خاندان اهل بیت(ع) با بصیرت در این راه قدم گذاشت و جان گرانقدر خویش را در طبق اخلاص نهاد و خون خود را درراه آبیاری شجره ی طیبه شهدای مدافع حرم تقدیم نمود و در بیست و سومین روز از ماه مبارک رمضان دعوت حضرت دوست را لبیک گفت وبرای همیشه بر خوان گسترده الهی میهمان حضرت حق گشت.
علی رغم مراسمات بسیار باشکوهی که در زادگاه این شهید عزیز(خوزستان) برگزار شده بود برخود لازم دانستیم به پاس قدردانی از خانواده های گرانقدر شهدای مدافع حرم و خصوصا خانواده این شهید عزیز که تمام زندگی خود را صرف پاسداری از آرمانهای انقلاب کردند و به پاس سالها خدمات صادقانه برادر ایشان سرهنگ پاسدار عبدالمحمدقنادپور (جانشین سازمان خدمات درمانی نیروهای مسلح کرمانشاه) برخود لازم دانستیم مراسمی در شهر کرمانشاه برگزار نمائیم. تلاوت آیات کلام الله مجید, مدیحه سرایی,سخنرانی و ... و البته حضور پرشور و باشعور آحاد مردم, نیروهای لشگری و کشوری,مسئولین شهر, اساتید, دانشجویان و....  در این مراسم نشان داد که شهدا متعلق به زمان و مکان و خانواده خاصی نیستند بلکه به تمامی ملت ایران و بعبارتی به تمامی مسلمین تعلق دارند.
  مردم فهیم,نجیب,شریف و ولایتمدار کرمانشاه امروز باحضور خود که توسط دوربینهای خبری صدا و سیما به تصویر کشیده شد یکبار دیگر عهد و میثاق مجددی با شهدای مدافع حرم و رهبری معظم کل قوا بستند.
امید که به فضل و یاری پروردگار در این راه ثابت قدم بمانیم.
 دکتر رضا منصوری رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان کرمانشاه.

 

دیدگاه شما

دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه
انجمن پزشکان عمومی کرمانشاه
پایگاه جامع زنان استان کرمانشاه
تلگرام شهدشفا