14. تير 1396 - 19:25   |   کد مطلب: 12538
نوزدهمین اعزام تیم جراحان پلاستیک داوطلب خدمت در مناطق محروم به شهر کرمانشاه
نوزدهمین اعزام تیم جراحان پلاستیک داوطلب خدمت در مناطق محروم به شهر کرمانشاه
همانگونه که قبلا وعده داده بودیم در شب گذشته(سه شنبه شب) سیزدهم تیرماه نودو شش سازمان بسیج جامعه پزشکی کرمانشاه توفیق میزبانی فرشتگان زمینی و مردانی از جنس نور را داشت

شبکه اطلاع رسانی شهد شفا

  همانگونه که قبلا وعده داده بودیم در شب گذشته(سه شنبه شب) سازمان بسیج جامعه پزشکی کرمانشاه توفیق میزبانی فرشتگان زمینی و مردانی از جنس نور را داشت که پیام آوران عشق و ایثار و جهاد بودند و یادآور روزهای حماسه و شجاعت و شهادت. درمیان این افراد مردی فرماندهی این تیم را عهده دار بود از تبار حسینیان زمان و از جنس همتها و باکریها و حاج علیانیها با همان صداقت و سادگی و اخلاص و مردانگی. و جای بسی سجده شکر دارد وجود چنین یادگارانی گرانمایه و نجیب و بی ریا و بی ادعا.
  معاینه حدود 1300 نفر هم نوع کم بضاعت و رنج کشیده و غالبا از گروه کودکان مظلوم و کم سن و سال و انجام حدود 155 مورد عمل جراحی سنگین و پیچیده و ارجاع چندین نفر به بیمارستان 15 خرداد تهران جهت انجام اعمال سنگین تر فقط و فقط در عرض کمتراز 4 روز تنها بخشی از  کارنامه درخشان این گروه بسیجی و جهادگر میباشد.
  ضمنا دراین مراسم کم نظیر در نوع خود معاونین و اساتید دانشگاه وکارکنانی که به هرشکلی در انجام این مهم دخیل بودند و همچنین ریاست و معاونین سازمان نظام پزشکی کرمانشاه حضور داشتند.

 دکتر رضا منصوری رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان کرمانشاه.

 

دیدگاه شما

تلگرام شهدشفا
دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه
انجمن پزشکان عمومی کرمانشاه
پایگاه جامع زنان استان کرمانشاه