26. خرداد 1396 - 0:02   |   کد مطلب: 12531
شهادت مولای متقیان امام علی (ع)تسلیت باد
مرگ سرخ در راه خدا، زیباترین و برترین گونه جان سپردن است
حضرت علی(ع) در دوران زندگی پر تلاطم و پرفراز نشیب اش، همواره به شهادت می اندیشید و آنچه از آن نیرو می گرفت و جانش را سیراب می ساخت، امید به کشته شدن در راه خدا بود. این کلام از حضرت علی(ع) است که می فرمود: «به خدا سوگند که اگر این امید نبود که در یکی از دیدارهای سخت که با دشمن در پیش است شهادت را بهره برم، اسب خویش زین می نهادم و از میان شما برای همیشه کوچ می کردم و دیگر تا آن زمان که نسیمی از شمال یا جنوب بوزد شما را طلب نمی کردم

شبکه اطلاع رسانی شهد شفا

 

شهادت، متاع گرانبهایی است که هرکس قدرت خریداری اش را ندارد. شاهدی قدسی است که همگان لیاقت هم آغوشی با او را نمی یابند. شیرینی شهد شهادت را به هر کسی نمی چشانند. امیر مؤمنان علی(ع)، آن یکّه تاز عرصه عشق و شهادت، مبنای شهادت طلبی و دست یابی به این فوز عظیم را این سان بیان می دارد و صفات عاشقان شهادت را این گونه می نمایاند و شور و شوق خود را نسبت به آن چنین توصیف می کند: «مجاهدان شهادت طلب چنان به سوی خدا پر می کشند که تشنگان به جانب آب. بهشت در پرتو آذرخش نیزه هاست. امروز خبرها در بوته آزمون ارزیابی می شوند و به خدا سوگند که اشتیاق من به صحنه نبرد و شهادت و رویارویی با دشمن، بیش از شوقی است که آنان به زندگی شان دارند.

به همین مناسبت رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان کرمانشاه مراتب تعزیت خود را به ساحت مقدس آقا امام زمان (عج) و همینطور ولی امر مسلمین حضرت امام خامنه ای وملت شریف ایران عرضه داشته و طی برنامه ی اعلام شده از سوی سازمان بسیج جامعه پزشکی در شبهای قدر با برنامه ریزی از پیش تعیین شده در مکانهای مورد نظر اقدام به ویزیت رایگان توسط پزشکان و متخصصین این حوزه دارند ، امید که هموطنان عزیزمان به این خدمات نیازمند نباشند.

دکتر رضا منصوری رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان کرمانشاه.

 

 

دیدگاه شما

دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه
انجمن پزشکان عمومی کرمانشاه
پایگاه جامع زنان استان کرمانشاه
تلگرام شهدشفا