8. ارديبهشت 1396 - 0:18   |   کد مطلب: 12514
برگزاری نماز مغرب و عشا در مسجد جامع سرپلذهاب در غروب یادواره عملیات بازی دراز اردیبهشت سال 96.
برگزاری نماز مغرب و عشا در مسجد جامع سرپلذهاب در غروب یادواره عملیات بازی دراز اردیبهشت سال 96.
صعود به سمت قله 1100متری و یادمان شهدا گمنام را که ادامه می‌دهی آنگاه است که می‌فهمی چرا خانقاه واقعی عرفان بازی دراز است. عطش تشنگی تو را یاد مظلومان دشت کربلا خواهد انداخت و باید دریافت امنیت و آرامش و رفاه امروز ما در 1400 سال معامله جان عزیز و پاک عزیزترین‌ها با خدا ریشه دارد. اسرار نهان در دل این ارتفاعات کم نیست و کم نیستند شهدایی که گمنام در بازی دراز آرمیده‌اند و نظاره گر هستند که بعد از آنان چه کرده‌ایم.

شبکه اطلاع رسانی شهد شفا

حضور روحانی گرانقدر حاج آقا جواد افشار سرپرست نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه یکی دیگر از معنویات سفر بود که در بین دو نماز در خصوص زندگی اینچنین فرمودند:

زندگی به چه معناست؟

زندگی کردن یعنی چه؟

وپاسخهای مختلفی را زائرین کوی شهدای عملیات بازی دراز ارائه داشتند. و با جمع بندی حاج آقا افشار اینچنین  گفته شد که: همه ی ما برای زندگی کردن به این دنیا می آئیم تا چیزهایی را به خود بیافزائیم بدین گونه که  درسهای زندگی ، و آموخته های عالم هستی بار معنوی ما را بیشتر کند . و اشاره به اینکه در مکانی حضور پیدا کرده ایم که شهدای گرانقدر آن درس آزادگی و دفاع از میهن اسلامی را به ما آموختند و راهی را نشان دادند که زندگی واژه ای برای درک بیشتر حقایق و شناخت هستی و دلیل آفرینش است.

 

دیدگاه شما

دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه
انجمن پزشکان عمومی کرمانشاه
پایگاه جامع زنان استان کرمانشاه
تلگرام شهدشفا