نمایش 1 - 10 از 341
یک متخصص پوست؛
یک متخصص پوست گفت: هیچگاه دارویی که برای پوست فرد دیگری تجویز شده است، استفاده نکنید زیرا گاهی وضع بدتر می شود و بگذارید که تجویز دارو با تشخیص پزشک باشد.
عضو سازمان بسیج جامعه پزشکی استان کرمانشاه؛
عضو سازمان بسیج جامعه پزشکی استان کرمانشاه گفت: هشتم اسفندماه، یادآور خاطره شهدای بیمارستان صحرایی حضرت فاطمه زهرا(ص) در عملیات والفجر 8 است که در جهان برای اولین بار ناجوانمردانه در زمان جنگ تحمیلی توسط رژیم بعث عراق بمباران شیمیایی شد.
شهد شفا: کنترل روابط بین فردی و احساس تعلق و پیوستگی در جامعه از مولفه های زندگی سالم در بعد روانی و اجتماعی است.
کارشناس مسئول پیشگیری از حوادث معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه؛
کارشناس مسئول پیشگیری از حوادث معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: بیشترین کشته های حوادث ترافیکی ایران، آقایان هستند که 4 برابر خانم ها قربانی می دهند
یک کارشناس ارشد ارتقاء سلامت؛(قسمت دوم)
یک کارشناس ارشد ارتقاء سلامت گفت: مصرف دخانیات، مصرف الکل، رژیم غذایی ناسالم و عدم فعالیت جسمانی، عوامل خطر اصلی بروز سرطان در سراسر جهان هستند.
کارشناس سلامت میانسال معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه؛
کارشناس سلامت میانسالان معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت؛ افزایش اطلاعات و آگاهی های عمومی، ایجاد تغییرات مناسب در عادتها و شیوه زندگی افراد جامعه، گام موثری درجهت کاهش مرگ و میر و در نتیجه افزایش امید به زندگی در کل جامعه است.
یک کارشناس ارشد ارتقاء سلامت؛(قسمت اول)
یک کارشناس ارشد ارتقاء سلامت گفت: حدود یک سوم از سرطان ها به علت رفتار ها و عادت غذایی ناسالم ایجاد می شوند و طی دو دهه آینده تعداد موارد جدید ابتلا به سرطان حدود 70 درصد افزایش می یابد.
یک فوق تخصص خون و سرطان؛
یک فوق تخصص خون و سرطان گفت: داشتن سبک زندگی سالم یعنی تغذیه متعادل، متنوع و درست به همراه ورزش منظم و سبُک روزانه بهترین راه برای پیشگیری از اکثر بیماری ها و سرطان ها از جمله سرطان معده است.
شهد شفا: دنیای پیچیده امروز و آمار نگران کننده ای که در خصوص طلاق وجود دارد، مشاوره را الزامی می کند.
مدیر خدمات پرستاری بیمارستان آیت الله طالقانی کرمانشاه خبر داد؛
مدیر خدمات پرستاری بیمارستان آیت الله طالقانی کرمانشاه گفت: تعداد تخت های بیمارستان ایت الله طالقانی افزایش یافته است و این سبب رضایتمندی مراجعین به این مرکز می شود.

صفحه‌ها